RestaurantSupply.com is your trusted source for Follett ice machines.
- Authorized Follett dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Follett PI502110 ice machines
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Follett PI502110 OEM Loop Compression Bevele D for Refrigeration
| Manufacturer | Follett |
|---|---|
| Model Number | PI502110 |
| Manufacturer Part # | PI502110 |
| Height | 0.65" |
| Width | 1.6" |
| Depth | 2.05" |
| Weight | 0.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Follett PI502110 Loop Compression Bevele D
