RestaurantSupply.com is your trusted source for Follett ice machines.
- Authorized Follett dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Follett PI501781 ice machines
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Follett PI501781 Valve Water Pressure Regulator Commercial Duty
| Manufacturer | Follett |
|---|---|
| Model Number | PI501781 |
| Manufacturer Part # | PI501781 |
| Height | 2.3" |
| Width | 2.4" |
| Depth | 5.7" |
| Weight | 0.48 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Follett PI501781 Valve Water Pressure Re Gu