RestaurantSupply.com is your trusted source for Follett ice machines.
- Authorized Follett dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Follett PI501191 ice machines
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Follett PI501191 12 Inch Tubing Food Grade Plastic for Fluid Transfer
| Manufacturer | Follett |
|---|---|
| Model Number | PI501191 |
| Manufacturer Part # | PI501191 |
| Height | 0.85" |
| Width | 12.15" |
| Depth | 14.75" |
| Weight | 0.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Follett PI501191 Tubing Plas Food Grade 1
