RestaurantSupply.com is your trusted source for Follett ice maker and water dispensers.
- Authorized Follett dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Follett PI501079 ice maker and water dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Follett PI501079 9 Inch Spline Seal for Follett Ice Machines with Synthetic Material
| Manufacturer | Follett |
|---|---|
| Model Number | PI501079 |
| Manufacturer Part # | PI501079 |
| Height | 2" |
| Width | 9" |
| Depth | 11" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Follett PI501079 Spline Seal