RestaurantSupply.com is your trusted source for Follett ice machines.
- Authorized Follett dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Follett PI501063 ice machines
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Follett PI501063 1.75 Inch Oring Mounting Base Stainless Steel
| Manufacturer | Follett |
|---|---|
| Model Number | PI501063 |
| Manufacturer Part # | PI501063 |
| Height | 0.2" |
| Width | 1.75" |
| Depth | 1.8" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Follett PI501063 Oring Mounting Base
