Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Market Forge specialty cookware.
- Authorized Market Forge dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Market Forge PH156602 specialty cookware
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Market Forge PH156602 7 Inch Single Handed Pan Amber for Cold To Hot
| Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | PH156602 |
| Manufacturer Part # | PH156602 |
| Height | 2.5" |
| Width | 7.75" |
| Depth | 16" |
| Weight | 0.75 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Duke PH156602 Single Handed Pan Amber, For Cold To Hot, 1/3 Size Pan, 6-3/4" X 12-1/2" X 2-1/2"
