Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints PG-007-45 0.35 Inch Groove Pin Stainless Steel Durable Fastener
Item:
#1491536
Technical details
| Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | PG-007-45 |
| Manufacturer Part # | PG-007-45 |
| Height | 0.3" |
| Width | 0.35" |
| Depth | 2.15" |
| Weight | 0.61 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints PG-007-45 0.35 Inch Groove Pin Stainless Steel Durable Fastener
