Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints PG-007-40 Groove Pin OEM Durable Corrosion-Resistant Alloy
Item:
#1491226
Technical details
| Manufacturer | GE/Hobart |
|---|---|
| Model Number | PG-007-40 |
| Manufacturer Part # | PG-007-40 |
| Height | 0.05" |
| Width | 0.05" |
| Depth | 0.55" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints PG-007-40 Groove Pin OEM Durable Corrosion-Resistant Alloy
$9.84
Unit price
/
Unavailable
