Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints PG-007-19 0.3 Inch Groove Pin Metal for Equipment Fastening
Item:
#1491225
Technical details
| Manufacturer | GE/Hobart |
|---|---|
| Model Number | PG-007-19 |
| Manufacturer Part # | PG-007-19 |
| Height | 0.25" |
| Width | 0.3" |
| Depth | 2.7" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints PG-007-19 0.3 Inch Groove Pin Metal for Equipment Fastening
$9.71
Unit price
/
Unavailable
