Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints PG-007-16 Groove Pin 2.75 Inch High-Grade Steel Corrosion-Resistant Assembly
Item:
#1491455
Technical details
| Manufacturer | GE/Hobart |
|---|---|
| Model Number | PG-007-16 |
| Manufacturer Part # | PG-007-16 |
| Height | 0.3" |
| Width | 2.75" |
| Depth | 4.6" |
| Weight | 0.07 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints PG-007-16 Groove Pin 2.75 Inch High-Grade Steel Corrosion-Resistant Assembly
$19.50
Unit price
/
Unavailable
