RestaurantSupply.com is your trusted source for Perlick commercial refrigeration parts and accessories.
- Authorized Perlick dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Perlick PEC31158 commercial refrigeration parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Perlick PEC31158 3.05 Inch Left Hinge Kit with Left Door Brackets Stainless Steel
| Manufacturer | Perlick |
|---|---|
| Model Number | PEC31158 |
| Manufacturer Part # | PEC31158 |
| Height | 1.85" |
| Width | 3.05" |
| Depth | 5.9" |
| Weight | 0.48 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Perlick PEC31158 Left Hinge Kit Ss, Left Top & Bottom Door Brackets And Left Bottom Cabinet, Bracket., Perlick
