RestaurantSupply.com is your trusted source for Perlick bar refrigeration.
- Authorized Perlick dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Perlick PEC25539 bar refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Perlick PEC25539 22-3/8 Inch Center Bar Stainless Steel for Beverage Service
| Manufacturer | Perlick |
|---|---|
| Model Number | PEC25539 |
| Manufacturer Part # | PEC25539 |
| Height | 1.25" |
| Width | 1.35" |
| Depth | 22.25" |
| Weight | 0.98 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Perlick PEC25539 Center Bar 22-3/8" Long X 1-1/4" Wide X 3/4" Thick., Mounting Bracket 1-1/2" Hole Centers., Perlick Flat Top Bottle Coolers 7260e 7262d 7264 8365a
