Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Perlick aftermarket stainless steel food pans and food pan accessories.
- Engineered to match existing Perlick units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Perlick PEC21398-1 stainless steel food pans and food pan accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Perlick PEC21398-1 19-7/8 Inch Door Pan Stainless Steel Commercial Use
| Fits with Manufacturer | Perlick |
|---|---|
| Model Number | PEC21398-1 |
| Manufacturer Part # | PEC21398-1 |
| Height | 2" |
| Width | 19.75" |
| Depth | 30.25" |
| Weight | 4.26 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Perlick PEC21398-1 Door Pan 30-1/4" X 19-7/8", Perlick
