RestaurantSupply.com is your trusted source for Perlick bar refrigeration.
- Authorized Perlick dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Perlick PE66397-36 bar refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Perlick PE66397-36 36 Inch Door Assembly for Commercial Refrigeration
| Manufacturer | Perlick |
|---|---|
| Model Number | PE66397-36 |
| Manufacturer Part # | PE66397-36 |
| Height | 1.75" |
| Width | 12.5" |
| Depth | 34" |
| Weight | 11.71 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Perlick PE66397-36 Width 36", 864 Mm
