RestaurantSupply.com is your trusted source for Perlick bar refrigeration.
- Authorized Perlick dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Perlick PE65666 bar refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Perlick PE65666 4-5/16 Inch Clear Evaporator Fan Guard for Perlick Units
| Manufacturer | Perlick |
|---|---|
| Model Number | PE65666 |
| Manufacturer Part # | PE65666 |
| Height | 0.85" |
| Width | 4.35" |
| Depth | 4.4" |
| Weight | 0.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Perlick PE65666 Evaporator Fan Guard Clear 4-5/16" Dia., Mount Hole Ctrs 5-5/16" 3/4" High, Perlick Bc24 Bc36 Fr24 Fr36 Fr48 Fr60
