- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Perlick PE63461 3.2 Inch Diameter Four Blade Fan Blade Aluminum
| Manufacturer | Perlick |
|---|---|
| Model Number | PE63461 |
| Manufacturer Part # | PE63461 |
| Height | 0.7" |
| Width | 3.2" |
| Depth | 3.2" |
| Weight | 0.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Perlick PE63461 5/8 4 Blades 4 Fan Blade
