RestaurantSupply.com is your trusted source for Perlick bar refrigeration.
- Authorized Perlick dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Perlick PE57699 bar refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Perlick PE57699 5 1/2 Inch Fan Blade with 3/16 Bore for Refrigeration
| Manufacturer | Perlick |
|---|---|
| Model Number | PE57699 |
| Manufacturer Part # | PE57699 |
| Height | 0.7" |
| Width | 5.15" |
| Depth | 5.35" |
| Weight | 0.08 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Perlick PE57699 5 1/2 Fan Blade 3/16 Bore
