  • Fast shipping available on in-stock Wells P2-Z15395 commercial deep fryers
  • Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Why you’ll love it
RestaurantSupply.com is your trusted source for Wells commercial deep fryers.
Wells P2-Z15395 12 Inch Pan Element with Stainless Steel Finish
Wells  |  MFG #: P2-Z15395  |  Item #: 1534435
Item: #1534435
Technical details
Manufacturer Wells
Model Number P2-Z15395
Manufacturer Part # P2-Z15395
Height 3.95"
Width 12.15"
Depth 16.65"