- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Globe MOO225 Black Plastic Knob 2 Inch for Globe G10 G12 Models
| Manufacturer | Globe |
|---|---|
| Model Number | MOO225 |
| Manufacturer Part # | MOO225 |
| Height | 2" |
| Width | 2" |
| Depth | 9" |
| Weight | 0.22 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Globe MOO225 Black Plastic Knob 7" Shaft, Globe G10 G12(b Ba)
