RestaurantSupply.com is your trusted source for Montague commercial restaurant ranges.
- Authorized Montague dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Montague MONV2EG3 commercial restaurant ranges
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Montague MONV2EG3 2.7 Inch Gas Pilot Right Flame Pattern for LP or Natural Gas
| Manufacturer | Montague |
|---|---|
| Model Number | MONV2EG3 |
| Manufacturer Part # | MONV2EG3 |
| Height | 1" |
| Width | 2.7" |
| Depth | 3.85" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Montague MONV2EG3 Nat Pilot Factory # Johnson J184eka Tube Size 1/4", Flame Pattern Right, For Lp Orifice Use # 26-2219, For Nat Orifice Use # 26-2220, Montague Oven Bake/roast 12b-1 12r-1, 13b-1 13r-1 22c-2 23c-2, , Vectaire 115(a S X Z).
