Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Montague aftermarket cold and frozen beverage dispensers.
- Engineered to match existing Montague units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Montague 3396-0 cold and frozen beverage dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Montague 3396-0 1-5/16 Inch Diameter Bearing and Hardware
| Fits with Manufacturer | Montague |
|---|---|
| Model Number | 3396-0 |
| Manufacturer Part # | 3396-0 |
| Height | 1" |
| Width | 2" |
| Depth | 2" |
| Weight | 0.14 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Montague 3396-0 1-5/16" Dia Od. 1/4" Hole 5/16" Thick With Screw Nuts, And Washer, Earing W/hardware, Montague Fits C-36 C-45 234w36 136w36 43w36
