Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Montague aftermarket cooking equipment accessories and gas connectors.
- Engineered to match existing Montague units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Montague 1299-8 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Montague 1299-8 Switch 25 Amp Push Button Mom On/off for Ovens
| Fits with Manufacturer | Montague |
|---|---|
| Model Number | 1299-8 |
| Manufacturer Part # | 1299-8 |
| Height | 1.38" |
| Width | 0.63" |
| Depth | 2.5" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Montague 1299-8 Push Button Switch Mom On/off 25 Amp 125/250v, 1/4" Tab Term (2), Montague Oven Vectaire 115(a S X Z), 2ek15a Ek15a., Robot Coupe R-2 R-4 R-4b R-4c R-4n R-4x R-4y, Roundup Warmer Ccc-20 Corn Cooker., Toaster Vct-20 20bk 25 50 100 200 2000
