Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Montague aftermarket commercial restaurant ranges.
- Engineered to match existing Montague units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Montague MONB-24 commercial restaurant ranges
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Montague MONB-24 3-3/4 Inch Gasket Heat Resistant for Montague Equipment
| Fits with Manufacturer | Montague |
|---|---|
| Model Number | MONB-24 |
| Manufacturer Part # | MONB-24 |
| Height | 0.1" |
| Width | 1.7" |
| Depth | 3.7" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Montague MONB-24 Gasket [ 3-3/4" X 1-13/16" Heat Resistance., 2-7/8" Mt. Ctrs Has 1-7/8" X 3/4" Hole, Montague, Range Series 136 V136, Cub Grizzly G Montague Ii R.
