Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Vulcan Hart aftermarket commercial broilers.
- Engineered to match existing Vulcan Hart units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Vulcan Hart MON9347-5 commercial broilers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Vulcan Hart MON9347-5 24 Inch Cast Iron Broiler Top Grate with 3 Cross Bars
| Fits with Manufacturer | Montague |
|---|---|
| Model Number | MON9347-5 |
| Manufacturer Part # | MON9347-5 |
| Height | 0.24" |
| Width | 2.34" |
| Depth | 9.42" |
| Weight | 18.96 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Montague MON9347-5 Cast Iron Broiler Top Grate, [ 24" X 6" ] [ Material Ci] 3 Cross Bars 11 Ribs, Imperial Broiler Series Gd (glowing Devil)., Us Range Broiler Regal Char-glo Series, C-hds-a Rg-hds-a., Montague Broiler, Tec (thermal Engineering Corp) Grill
