Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart aftermarket countertop warmers and display cases.
- Engineered to match existing Hobart units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hobart MON1977-1 countertop warmers and display cases
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart MON1977-1 2-1/2 Inch Dial Thermostat Knob Low 250 500
| Fits with Manufacturer | Montague |
|---|---|
| Model Number | MON1977-1 |
| Manufacturer Part # | MON1977-1 |
| Height | 1.5" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 2.5" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Montague MON1977-1 Fd Thermostat Knob, [ 2-1/2" Dia ] [ Low-250-500] [mount .290"], [position Flat At 260f, Blodgett 900 Shallowset After 11/61, Imperial, Montague 136, Southbend, Vulcan
