RestaurantSupply.com is your trusted source for Alto-Shaam commercial oven parts and accessories.
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam MO-36345 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Alto-Shaam MO-36345 Motor 11 Inch Electric OEM Motor Board with 1/2hp
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | MO-36345 |
| Manufacturer Part # | MO-36345 |
| Height | 10.8" |
| Width | 11.3" |
| Depth | 19.25" |
| Weight | 29.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam MO-36345 Motor 208 240v 50/60hz 1 /2hp6/4 Pole Motor Board
