RestaurantSupply.com is your trusted source for Alto-Shaam commercial oven parts and accessories.
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam MO-34412 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Alto-Shaam MO-34412 Motor Drive 6.65 Inch Electric OEM Stainless Steel with Durability
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | MO-34412 |
| Manufacturer Part # | MO-34412 |
| Height | 3.3" |
| Width | 6.65" |
| Depth | 6.9" |
| Weight | 3.89 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam MO-34412 Motor Drive
