RestaurantSupply.com is your trusted source for Alto-Shaam commercial oven parts and accessories.
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam MO-34215 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Alto-Shaam MO-34215 12 Inch Dual Speed Electric Motor Stainless Steel Motor
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | MO-34215 |
| Manufacturer Part # | MO-34215 |
| Height | 12.1" |
| Width | 12.4" |
| Depth | 15.6" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam MO-34215 Motor 208 240 2 Speedasc 4e