RestaurantSupply.com is your trusted source for Henny Penny commercial deep fryers.
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny MM802694 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Henny Penny MM802694 Cover for Gap of Empty 1.8 Inch for Models 215/220
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | MM802694 |
| Manufacturer Part # | MM802694 |
| Height | 1.05" |
| Width | 1.8" |
| Depth | 3.1" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny MM802694 Cover For Gap Of Empty 215/220
