RestaurantSupply.com is your trusted source for Henny Penny commercial oven parts and accessories.
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny MM214008 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Henny Penny MM214008 1.05 Inch Roller Trolley Stainless Steel with Smooth Casters
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | MM214008 |
| Manufacturer Part # | MM214008 |
| Height | 0.3" |
| Width | 1.05" |
| Depth | 1.1" |
| Weight | 0.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny MM214008 Roller Trolley
