RestaurantSupply.com is your trusted source for Henny Penny commercial oven parts and accessories.
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny MM211128 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Henny Penny MM211128 4.9 Inch Flat Ring Seal for Henny Penny Equipment
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | MM211128 |
| Manufacturer Part # | MM211128 |
| Height | 0.3" |
| Width | 4.9" |
| Depth | 6.15" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny MM211128 Flat Ring Seal 71 X 94 1 Mm
