RestaurantSupply.com is your trusted source for Henny Penny commercial oven parts and accessories.
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny MM211094 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Henny Penny MM211094 24-1/2 Inch X 19-1/2 Inch Door Gasket Food Safe Rubber
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | MM211094 |
| Manufacturer Part # | MM211094 |
| Height | 2" |
| Width | 8" |
| Depth | 20" |
| Weight | 1.36 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny MM211094 24-1/2" X 19-1/2"
