RestaurantSupply.com is your trusted source for Henny Penny commercial deep fryers.
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny MM208025 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Henny Penny MM208025 Snap Nut M4 0.55 Inch Stainless Steel Fastener
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | MM208025 |
| Manufacturer Part # | MM208025 |
| Height | 0.3" |
| Width | 0.55" |
| Depth | 0.65" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny MM208025 Snap Nut M4