RestaurantSupply.com is your trusted source for Henny Penny commercial oven parts and accessories.
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny MM204429 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Henny Penny MM204429 3.1 Inch Retainer Clip OEM for Henny Penny Waveclean
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | MM204429 |
| Manufacturer Part # | MM204429 |
| Height | 0.9" |
| Width | 3.1" |
| Depth | 4" |
| Weight | 0.07 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny MM204429 Retainer Clip Waveclean Crtdg
