RestaurantSupply.com is your trusted source for Henny Penny commercial oven parts and accessories.
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny MM203826 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Henny Penny MM203826 4.25 Inch Stainless Steel Waveclean Pump Electric
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | MM203826 |
| Manufacturer Part # | MM203826 |
| Height | 3.9" |
| Width | 4.25" |
| Depth | 6.7" |
| Weight | 1.73 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny MM203826 Waveclean Pump 208/240v
