RestaurantSupply.com is your trusted source for Henny Penny commercial oven parts and accessories.
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny MM10031209 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Henny Penny MM10031209 Hose Vent 40mm Diameter 295mm Length Metal with Corrosion Resistant
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | MM10031209 |
| Manufacturer Part # | MM10031209 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.3 lbs |
| Weight | 0.3 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny MM10031209 Hose Vent 40mm Id X 295 Mm Lg