RestaurantSupply.com is your trusted source for Henny Penny commercial oven parts and accessories.
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny MM10029936 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Henny Penny MM10029936 Grease Sep Pump 5.25 Inch Stainless Steel Electric with Corrosion Resistant
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | MM10029936 |
| Manufacturer Part # | MM10029936 |
| Height | 4.45" |
| Width | 5.25" |
| Depth | 6.25" |
| Weight | 3.65 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny MM10029936 Grease Sep Pump 110 130v 60hz