RestaurantSupply.com is your trusted source for Henny Penny commercial oven parts and accessories.
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny MM10029463 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Henny Penny MM10029463 7.8 Inch Fan Wheel Air Cooled OEM Component
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | MM10029463 |
| Manufacturer Part # | MM10029463 |
| Height | 2" |
| Width | 7.8" |
| Depth | 7.85" |
| Weight | 1.28 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny MM10029463 Fan Wheel 200 Mm Dia 43mm Dp
