RestaurantSupply.com is your trusted source for Henny Penny commercial oven parts and accessories.
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny MM10020031 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Henny Penny MM10020031 Relay 125A 48 to 660V with Stainless Steel Contacts
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | MM10020031 |
| Manufacturer Part # | MM10020031 |
| Height | 2.7" |
| Width | 3.25" |
| Depth | 4" |
| Weight | 0.11 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny MM10020031 Relay Ss 125a 48 660v
