RestaurantSupply.com is your trusted source for Henny Penny commercial oven parts and accessories.
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny MM10018991 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Henny Penny MM10018991 3.85 Inch Pwr Supply 85 to 264V AC 100W 24V DC
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | MM10018991 |
| Manufacturer Part # | MM10018991 |
| Height | 1.2" |
| Width | 3.85" |
| Depth | 6.4" |
| Weight | 0.67 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny MM10018991 Pwr Sup 85 264v Ac 100w 24v Dc
