RestaurantSupply.com is your trusted source for Henny Penny commercial oven parts and accessories.
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny MM10015147 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Henny Penny MM10015147 750 VA Transformer 480 to 240 Volt Electric
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | MM10015147 |
| Manufacturer Part # | MM10015147 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny MM10015147 Transformer 480/240 V 750 Va