RestaurantSupply.com is your trusted source for Henny Penny commercial deep fryers.
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny MM10013386 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Henny Penny MM10013386 31 Inch Tray Chassis for HD 610P Black OEM
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | MM10013386 |
| Manufacturer Part # | MM10013386 |
| Height | 3.5" |
| Width | 3.5" |
| Depth | 31" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny MM10013386 Tray(chassis)for Hd 610p Blk
