RestaurantSupply.com is your trusted source for Henny Penny commercial oven parts and accessories.
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny MM10013376 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Henny Penny MM10013376 14 Inch Front Panel to Fpe615.560.02 Stainless Steel
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | MM10013376 |
| Manufacturer Part # | MM10013376 |
| Height | 5" |
| Width | 14" |
| Depth | 27" |
| Weight | 4.8 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny MM10013376 Front Panel For Fpe615.560.02