RestaurantSupply.com is your trusted source for Henny Penny commercial oven parts and accessories.
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny MM10012035 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Henny Penny MM10012035 4.2 Inch Handle Door Stainless Steel for Henny Penny
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | MM10012035 |
| Manufacturer Part # | MM10012035 |
| Height | 2.35" |
| Width | 4.2" |
| Depth | 9" |
| Weight | 0.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny MM10012035 Handle Door 6/10 10/12
