Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints ML-109640-0000Z 8.35 Inch Drain Pan Accessory Kit
Item:
#1491364
Technical details
| Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | ML-109640-0000Z |
| Manufacturer Part # | ML-109640-0000Z |
| Height | 7" |
| Width | 8.35" |
| Depth | 24.2" |
| Weight | 1.35 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints ML-109640-0000Z 8.35 Inch Drain Pan Accessory Kit