Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints ML-103368-0000Z Table Limit OEM Durable Metal Food Safe
Item:
#1491363
Technical details
| Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | ML-103368-0000Z |
| Manufacturer Part # | ML-103368-0000Z |
| Height | 5.6" |
| Width | 5.6" |
| Depth | 9.3" |
| Weight | 2.87 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints ML-103368-0000Z Table Limit OEM Durable Metal Food Safe
