- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Magikitch'N MK510805564 22 1/4 Inch Stainless Steel Grid Top with Handle
| Fits with Manufacturer | Magikitch'N |
|---|---|
| Model Number | MK510805564 |
| Manufacturer Part # | MK510805564 |
| Height | 2.5" |
| Width | 23" |
| Depth | 29" |
| Weight | 47 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Magikitch'N MK510805564 Length 24 3/4", 629 Mm, Width 22 1/4", 565 Mm, 13 1/2" Handle, 343 Mm Handle
