- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Magikitch'N MK3501-1032300 2-1/2 Inch Diameter Valve Knob Black with Red Line
| Fits with Manufacturer | Magikitch'N |
|---|---|
| Model Number | MK3501-1032300 |
| Manufacturer Part # | MK3501-1032300 |
| Height | 1.25" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 2.5" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Magikitch'N MK3501-1032300 Black Burner Valve Knob W/ Red Line, [ 2-1/2" Dia ] [ Pointer] [mount .240"] [flat Down], Magikitch N, Broiler Series Dmc Fm-rmb Fm-smb Rmb, Rmb-apm Smb Smb-apm.
