Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Magikitch'N aftermarket commercial grills and griddles.
- Engineered to match existing Magikitch'N units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Magikitch'N MK3004-0039600 commercial grills and griddles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Magikitch'N MK3004-0039600 19 Inch Cast Iron Broiler Burner Cover
| Fits with Manufacturer | Magikitch'N |
|---|---|
| Model Number | MK3004-0039600 |
| Manufacturer Part # | MK3004-0039600 |
| Height | 0.45" |
| Width | 1.13" |
| Depth | 7.39" |
| Weight | 12.39 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Magikitch'N MK3004-0039600 Cast Iron Broiler Burner Cover, [ 19" X 6-1/4" ], Magikitch N, Broiler Series Dmc Fm-smb Smb Smb-apm., Southbend Broiler Series Cb
