RestaurantSupply.com is your trusted source for Southbend aftermarket cooking equipment accessories and gas connectors.
- Engineered to match existing Southbend units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Southbend MK280200307 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Southbend MK280200307 1/8 Inch NPT Gas Valve Flat D-stem for Broiler Systems
| Fits with Manufacturer | Magikitch'N |
|---|---|
| Model Number | MK280200307 |
| Manufacturer Part # | MK280200307 |
| Height | 3" |
| Width | 1.25" |
| Depth | 1.25" |
| Weight | 0.15 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Taiwan |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Magikitch'N MK280200307 1/8" Npt Inlet, 3/8" X 27 Out, 1/4" D-stem Flat Up, Magikitch N, Broiler Series Dmc Fm-rmb Fm-smb Rmb, Rmb-apm Smb Smb-apm.
